Alerji ELISA Test Kitleri

Allerji ELISA Test Kitleri doğru alerji testi sonuçları tespiti yapar. Alerji test kitlerimiz, çok çeşitli gıda ve diğer alerjilere işaret eden proteinlerin varlığını saptamak ve ölçmek için kanıtlanmış ELISA tahlili yöntemlerini kullanır. Alerji kitlerimiz Toplam İnsan (IgE, IgA, IgM, IgG) ve İnsana Özel (IgA, IgE) ELISA kitlerini içerir. Total Human IgE, atopik astım, dermatit ve saman nezlesine neden olabilecek insan serumundaki Immunoglobulin E (IgE) konsantrasyonunu tespit eder. Toplam İnsan IgA’nın, İmmünglobülin A (IgA) için test edilmesi amaçlanırken, IgM ve IgG, sırasıyla İmmünglobülin M (IgM) ve İmmünoglobülin G (IgG) içindir. İnsan Spesifik IgA, yaygın alerjenlere özgü Immunoglobulin A’yı (IgA) tespit ederken, İnsan Spesifik IgE, Immunoglobulin E’yi ölçer. Herhangi bir alerji ELISA kiti ile ilgili sorularınız için lütfen 0(216) 606 29 39 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz…

Ürünler Katalog noTest
Total Human IgE ELISA kit1801-1896
Autoimmune Disease kitsTo Top
ANA Screen IgG ELISA Kit5102-296
Anti Phospholipid ELISA kit2560-696
ANCA screen IgG ELISA kit1681-296
Cardiolipin IgA ELISA kit1493-296
Cardiolipin IgG ELISA kit1491-296
Cardiolipin IgG, A, M ELISA kit1490-196
Cardiolipin IgM ELISA kit1492-296
dsDNA ELISA kit2553-196
ENA Profile-6 ELISA kit2506-296
ENA Combined ELISA kit2552-296
Gliadin IgA ELISA kit1022-296
Gliadin IgG ELISA kit1021-296
Histone ELISA kit2571-196
Jo-1 ELISA kit2570-296
Mitochondria ELISA kit1420-196
MPO ,Myeloperoxidase (p-ANCA) ELISA Kit1441-296
PR3 (c-ANCA) ELISA Kit1445-196
Rheumatoid Factor (RF) ELISA kit2550-196
Scl-70 ELISA kit2559-296
Sm ELISA kit2557-296
Sm/RNP ELISA kit2558-296
SSA (Ro) ELISA kit2555-296
SSB (La) ELISA kit2556-296
Thyroglobulin ELISA kit1421-196
TPO ELISA kit1446-296
Cancer ELISA kitsTo Top
Beta 2 Microglobulin ELISA kit4200-1896
Cardiac ELISA kitsTo Top
  
C-Reactive Protein (CRP) ELISA kit1668-1896
Myoglobin ELISA kit1667-1896
Troponin I ELISA kit1105-1896
Fertility ELISA kitsTo Top
sTfR-Soluble Transferrin Receptor Elisa Kit3126-1596
LH Elisa Kit4225-1896
PAAP-A ELISA Kit4229-696
FSH ELISA kit4224-1896
Human Growth Hormone (HGH) ELISA kit1901-1896
Prolactin (PRL) ELISA kit4226-1896
Steroid ELISA kitsTo Top
Estradiol ELISA kit2046-1896
Progesterone ELISA kit2077-1896
Testosterone ELISA kit2095-1896
Thyroid ELISA kitsTo Top
T3 ELISA kit3144-1896
T4 ELISA kit3149-1896
TSH ELISA kit3122-1896
TSH Ultrasensitive ELISA kit3123-1896
Free T4 ELISA kit3146-1596
Free T3 ELISA kit3148-1596
T Uptake (T3-Uptake) ELISA kit3176-1596
NTSH ( NeoNatal TSH) ELISA kit3124-15192
NNT4 (NeoNatal T4) ELISA3150-1596
Infectious Disease ELISA kitsTo Top
Legionella IgG/ IgM ELISA Kit1652-196
Rubella IgM ELISA kit1302-296
Toxoplasma gondii IgM (Toxo IgM) ELISA kit1102-196
Toxoplasma gondii IgG (Toxo IgG) ELISA kit1101-196
Measles IgG ELISA kit1408-196
Measles IgM ELISA kit1409-196
Mumps IgG ELISA kit1410-196
Mumps IgM ELISA kit1411-196
Mycoplasma pneumonia IgG ELISA kit8042-296
Mycoplasma pneumoniae IgM ELISA kit8043-296
Syphilis (TPA) IgG ELISA kit1463-196
Lyme Disease IgG ELISA kit1428-296
Lyme Disease IgM ELISA kit1424-296
Lyme Disease IgG, M ELISA kit1423-296
Legionella G/M/A ELISA kit1651-296
H. pylori IgG ELISA kit1503-296
Rubella IgG ELISA kit1301-296
Cytomegalovirus IgG (CMV IgG) ELISA kit1201-296
Cytomegalovirus IgM (CMV IgM) ELISA kit1202-296
Herpes Simplex 1 IgG (HSV1 IgG) ELISA kit1401-296
Herpes Simplex 2 IgG (HSV2 IgG) ELISA kit1403-296
Herpes Simplex 1,2 IgM (HSV1,2 IgM) ELISA kit1444-296
Epstein Barr Virus VCA IgG (EBV, VCA IgG) ELISA kit1405-296
Epstein Barr Virus VCA IgM (EBV, VCA IgM) ELISA kit1406-296
Epstein Barr Virus Early Antigen (EA) IgG ELISA kit1415-296
Epstein Barr Virus Nuclear Antigen (EBNA) IgG ELISA kit1425-196
Varicella-Zoster IgG ELISA kit1412-196
Varicella-Zoster IgM ELISA kit1413-196
Parasitology ELISA kitsTo Top
Food Elisa kitsTo Top
Aflatoxin B1 ELISA kit5120-896
Aflatoxin M1 ELISA kit5121-896
Almond ELISA kit5135-896
B-Lactoglobulin ELISA kit5136-896
Campylobacter Antigen Detection ELISA kit8321-396
Chloramphenicol ELISA kit5126-896
E. Coli 0157 Antigen Detection8322-396
Egg White ELISA Kit5138-896
Folate ELISA kit (Folic Acid) (In Food)1736-896
Fumonisin ELISA kit5123-896
Gluten / Gliadin ELISA kit5139-896
Hazelnut ELISA kit5140-896
Histamine ELISA kit5133-896
Lupine ELISA kit5141-896
Mustard ELISA kit5142-896
Peanut ELISA kit5143-896
Penicillin ELISA kit5127-896
Soy Protein ELISA5144-896
Streptomycin ELISA kit5128-896
T-2 Toxin Elisa kit5149-896
Verotoxin Antigen Detection ELISA kit8328-396
Vitamin B12 ELISA kit (In Food)1739-896
Vitamin H ELISA kit (Biotin) (In Food)1741-896
Walnut ELISA kit5145-896
Zearalenone Elisa kit5148-896